REJESTRACJA
LOGOWANIE

Jesteś właścicielem nośników?

Wolnybillboard.pl proponuje Ci nowoczesne rozwiązania sprzedaży nośników reklamowych! Udostępniamy narzędzia wynajmu online, co ułatwi to pracę Tobie i Twoim klientom. Internetowy system wynajmu skraca czas wyszukania i najmu odpowiednich powierzchni reklamowych. Teraz za pomocą portalu możesz dodać, reklamować i wynająć swoje powierzchnie wielkoformatowe zupełnie za darmo.

Dodaj swoje nośniki na Wolnybillboard.pl i zarabiaj na swoich reklamach. Innowacyjne rozwiązania wynajmu online utrzymają reklamę Twoich nośników na najwyższym poziomie, przez co trafi do Ciebie więcej klientów. Profesjonalnie zajmujemy się dotarciem do potencjalnych najemców Twoich nośników.

Wolnybillboard.pl łączy właścicieli billboardów, telebimów oraz innych powierzchni wielkoformatowych dając swoim klientom możliwość wynajmu powierzchni reklamowej w całej Polsce bez wychodzenia z domu czy biura.

Dodane nośniki będą widoczne w panelach wynajmu portalu, co ułatwi wyszukiwanie i wynajem odpowiednich powierzchni wielkoformatowych.

Nie czekaj, dodaj swoje nośniki i zacznij zarabiać.
Korzystanie z serwisu Wolnybillboard.pl jest zupełnie darmowe!

X

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na niej wyrażasz na to zgodę.
Więcej o plikach cookies