REJESTRACJA
LOGOWANIE

Pierwsza kampania

Wynajęcie nośnika zajmuje krótką chwilę

Po pierwsze zdecyduj jaki rodzaj nośnika będzie dla Ciebie odpowiedni i gdzie chciałbyś się zareklamować. Do wyszukania odpowiedniego nośnika na pewno przyda Ci się Mapa. Możesz też zrobić to filtrując interesujący Cie rejon Polski – klikając w zakładkę Wynajmij nośnik.

Po wyszukaniu nośnika, który spełnia Twoje wymagania kliknij Zobacz – system przeniesie Cie do Karty Nośnika. Wybierz odpowiedni termin kampanii oraz dodatkowe specyfikacje. Po kliknięciu Zamów poprosimy Cie o wpłatę 123zł brutto zaliczki.
Zaliczka zostanie niezwłocznie zwrócona na Twoje konto, jeśli właściciel nośnika odmówi wynajmu, jeżeli jednak Właściciel potwierdzi wynajem, zaliczka przejdzie na poczet kampanii.

Mamy nadzieję, że znajdziesz odpowiadające Ci powierzchnie wielkoformatowe, jeżeli jednak tak się nie stanie – nie poddawaj się. Postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednie tablice – Napisz do nas.

Przewodnik obsługi portalu WolnyBillboard.PL

>> Dla Wynajmującego.

>> Dla Outdoorowca (właściciela nośników).

Warto wiedzieć

Minimanlny okres wynajmu nośnika to dwa tygodnie – pół miesiąca.

Często zdarza się, że jednocześnie wiele osób jest zainteresowanych jednym nośnikiem w danym terminie – panuje tu zasada Kto pierwszy, Ten lepszy.

Jeżeli potrzebujesz projektu graficznego – skorzystaj z usług naszej Pracowni Projektowej. Dla Klientów WolnegoBillboardu oferujemy promocyjne ceny projektów graficznych.

X

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na niej wyrażasz na to zgodę.
Więcej o plikach cookies